SQlab 411

TOP 11 v kategorii Cyklistické rohy

SQlab 411

Vnitřní rohy SQlab Jediné rohy které mají smysl na moderním kole. Čtěte dál a uvidíte že máme pádné argumenty, které dávají smysl. Doba jde dopředu a klasickým rohům na...
Garantovaný nákup z BIKEMAX

black
Materiál
FIBER-REINFORCED PLASTIC (FRP)

• , zakoupeno v Skisport Drápela

Ještě jsem nevyzkoušel, ale dle jiných recenzí to bude asi dobrý produkt s přínosem pro zdraví.

• , zakoupeno v CYKLO WORLD

• Výborně se drží
    • Dobře vypadají
    • nesmyslná cena
    • trošku problém s přiděláním, ale záleží na tvaru brzd

Byl jsem zvyklí na rohy. Mám nové kolo s širokými řidítky kde rohy na konec řidítek nedávají smysl.
    Našel jsem tyto rohy, přečetl a zhlédl pár názorů a rozhodl jsem se je vyzkoušet.
    Trabl byl trochu při instalaci. Mám SHIMANO BR-MT520 a když jsem rohy dal hned k brzdám, tvar rohů/brzdy překáží a páčka brzd je pak hodně nízko. Když dám rohy dál od brzd, výška páčky lze posunout jak potřebuji, ale potřeboval bych ji delší :-) Takže to chce zkoušet a najít kompromis.
    Super je možnost se o rohy opřít. Lépe se šlape a ruce si odpočinou.
    Jako nesmyslnou vidím cenu. Kdyby rohy stály 3-5 stovek, doporučil bych je.
    Nebít nesmyslné šířky nových řidítek, za cenu kolem 990kč bych si je nekoupil.

• , zakoupeno v SQlab Česká republika

Při rovinatých úsecích je fajn si odpočinout od širokého úchopu.
    SQlab 411 je kvalitní výrobek a můžu jenom doporučit.

Velikost
108 g
Barva
black
Materiál
FIBER-REINFORCED PLASTIC (FRP)

Vnitřní rohy SQlab

Doba jde dopředu a klasickým rohům na kraji řídítek už pomalu odzvonilo.

Poučka, že řídítka mají být tak široká jako ramena cyklisty už dávno neplatí.

Postupem času se na moderních kolech prosadily z důvodu lepší ovladatelnosti v terénu, řídítka daleko širší, ty ale na klasické rohy, které jsou montovány na vnější konec řídítek nejsou vhodné. Výhoda těchto rohů spočívala v tom, že díky nim bylo možné úzká řídítka chytit více zeširoka.

Již několik let se na kola montují dostatečně široká řídítka a není proto potřeba širšího úchopu.

Změna polohy rukou je stále žádoucí a proto SQlab přišel na trh s rohy, které se montují doprostřed.

Zejména při přejezdech mezi těžším terénem je poloha rukou blíže k představci vhodnější.

Ruce se dostávají do přirozenější pozice, tím se uleví krční páteři a ramenním svalům, zároveň je tento způsob úchopu více aerodinamický a bezpečnější, protože je možné dosáhnout na brzdy i při jízdě kdy se držíte za rohy.

Proč si koupit vnitřní rohy

• Dokonalé řešení pro odlehčení svalových skupin paží, ramen a zad změnou polohy paží na kole, zejména na dlouhých vzdálenostech.
  • Vnitřní rohy SQLab zajišťují přirozenou polohu ruky.
  • Díky lepší aerodynamice dosáhnete vyšší rychlosti při stejné námaze.
  • Jsou malé, lehké a nenápadné
  • Umožňují brždění.

Testováno v renomovaném německém časopise Bike Magazine "Díky aerodynamičtější, ale také účinnější poloze posedu se pak rychlost zvýšila přibližně o 2 km/h, aniž by bylo nutné vynaložit větší úsilí."

Bike Magazin 02/2020 "Kdo vyzkoušel vnitřní rohy, už je nikdy nevrátí:

Větší rychlost, větší pohodlí a úleva od ramena až po krk."

Bike Magazine 08/20 dokonce testoval a měřil různé pozice s vnitřními rohy v aerodynamickém tunelu. Výsledky jsou působivé:

Úspora 57 Wattů ! To znamená, že v závislosti na situaci se rychlost při stejné námaze zvýší o 2 až 5 km/h!

Vyberte si ty pravé rohy pro vás

Rohy 411

Karbonové rohy SQlab

Rohy SQlab 411R

SQlab 410/402

Rohy SQlab 410/402, kompatibilní s gripy 710 nebo 702

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta89 Kč95 % • 479 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 36 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Skisport Drápela

• , zakoupeno v CYKLO WORLD

• Výborně se drží
    • Dobře vypadají
    • nesmyslná cena
    • trošku problém s přiděláním, ale záleží na tvaru brzd

Super je možnost se o rohy opřít. Lépe se šlape a ruce si odpočinou.
    Jako nesmyslnou vidím cenu. Kdyby rohy stály 3-5 stovek, doporučil bych je.
    Nebít nesmyslné šířky nových řidítek, za cenu kolem 990kč bych si je nekoupil.

• , zakoupeno v SQlab Česká republika

Při rovinatých úsecích je fajn si odpočinout od širokého úchopu.
    SQlab 411 je kvalitní výrobek a můžu jenom doporučit.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta89 Kč95 % • 479 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 36 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Český ráj outdoor

• Musel jsem oddělat krycí samolepku a dotáhnout krytku konce rohu, krytka byla nedotažená z výroby!

z cenou jsem se smířil, ale zjevně výstupní kontrola žádná, jen doufám, že použitý materiál bude lepší než práce montovny

• , zakoupeno v cykloport

• Naprosto skvělá záležitost, pro změnu úchopu.

Super, bomba, absolutní spokojenost s výrobky SQ LAB,jsou sice dražší, ale koupě za účelem odstranění brnění prstů a rukou při vyjížďkách na koloběžce je pryč a to ještě musím vypíchnout komfortní řízení stroje.

• , zakoupeno v BIKEMAX

• vysoká cena
  • , zakoupeno v BIKEMAX

• Velmi příjemný úchop na delších cestách (mimo terén).
    • Při držení gripů 711 na krátkých brzdových pákách např. SLX, XT, XTR nejde komfortně dosáhnout na páky brzd. Možná je to i rovnějšími říditky a kratšími prsty.
    • Deore (a nižší řady) páky budou v pohodě.
  • , zakoupeno v cykloport

• jsem mile překvapen, hned jsem si zvykl
    • musel jsem chvilku hledat správné napolohování
  • , zakoupeno v HARFASPORT

• Snadná montáž dle videa
    • Vyšší cena

Praktičnost,dobré ovládání brzd

• , zakoupeno v HOPE SPORT

• Umožní odpočinek při delším monotónním šlapání
    • Je dostatečně malé, aby se nezachytilo za větve v lese
    • Nekomplikovaná montáž
    • Na můj vkus vysoká cena
    • Návod není v češtině